VakantieVeilingen.nl via Daisycon

26 jul 2010
4
0
0
#1
Zijn er wellicht meer affiliates die zich gedupeerd voelen door VakantieVeilingen.nl ?

In eerste instantie keurde VakantieVeilingen de sales (? 0,50 per bieding op een veiling) iedere 14 dagen. Ineens werden de sales pas na 6 weken gekeurd. Bij ons werden toen grote hoeveelheden sales afgekeurd.

Wij vroegen ons af of er meer affiliates zijn die veel afgekeurde sales hebben. We lezen jullie reaktie graag op dit forum of dmv een rechtstreeks email bericht aan ons.

oeroek

Nieuw lid
21 jun 2008
166
0
16
www.saunagespot.nl
#2
vakantieveilingen gaat wel minder bij mij maar dat komt vooral door de verlaagde vergoeding van 25 cent ipv 50 cent. alles tot 14 dagen geleden is gekeurd en het percentage afkeuringen is bij mij niet opvallend hoog.

Kan het zijn dat je doelgroep is veranderd of iets anders op je site? Heb je een reden van afkeur opgevraagd?